Tynk kwarcowy Francesco Guardi z nagrodą na targach BUD-GRYF

Tynki kwarcowe z kolekcji Francesco Guardi, firmy LAKMA, to linia mas dekoracyjnych, produkowanych na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz ściśle wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych o grubości ziarna od 0,1 do 1,2 mm. Produkt dostępny jest w dwóch liniach kolorystycznych – Natural oraz Extreme i może być wykorzystywany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

image005

Tynk kwarcowy Francesco Guardi przeznaczony jest do wykonywania trwałych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich. Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym oraz odporności na zmienne czynniki atmosferyczne może być wykorzystywany do ozdabiania fragmentów elewacji, ścian balkonów lub powierzchni ogrodzeń betonowych.

Masa kwarcowa doskonale sprawdza się również w całościowym wykańczaniu fasad budynków jako warstwa zewnętrzna systemów ociepleń opartych na  styropianie. Dodatkowo dzięki swoim wyjątkowym walorom dekoracyjnym doskonale sprawdza się również we wnętrzach.

Produkt nadaje się do wykańczania powierzchni mocno obciążonych użytkowo takich, jak np.  korytarze, klatki schodowe, przedpokoje, a także w pomieszczeniach użytku publicznego, jak szkoły, urzędy czy przychodnie lekarskie. Produkt posiada atest higieniczny, dzięki czemu możemy być pewni, że jest on nieszkodliwy dla otoczenia.

Comments are closed.