PLASTIMET po raz kolejny GAZELĄ BIZNESU

logo-plastimetZ przyjemnością informujemy, że firma PLASTIMET po raz kolejny znalazła się w gronie przedsiębiorstw uhonorowanych tytułem GAZELI BIZNESU 2015, potwierdzając tym samym swoją silną pozycję oraz stały rozwój. Wręczenie nagród odbyło się w dniu 20.01.2016 roku w Warmiński Hotel & Conference w Olsztynie.gazele_biznesu_2014_nagroda_dla_rst-200x200

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest firma Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. W każdej edycji badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata.

Ranking publikowany jest w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, które dołączone jest do grudniowego wydania „Pulsu Biznesu”. Oprócz tego na stronie gazele.pl znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się na rankingowych listach, począwszy od roku 2000.

OKNA PLASTIMET KUPISZ W FIRMIE PAGO INVEST – SUWAŁKI, SZKOLNA 8

Comments are closed.