Archive of ‘Uncategorized’ category

PLASTIMET po raz kolejny GAZELĄ BIZNESU

logo-plastimetZ przyjemnością informujemy, że firma PLASTIMET po raz kolejny znalazła się w gronie przedsiębiorstw uhonorowanych tytułem GAZELI BIZNESU 2015, potwierdzając tym samym swoją silną pozycję oraz stały rozwój. Wręczenie nagród odbyło się w dniu 20.01.2016 roku w Warmiński Hotel & Conference w Olsztynie. (more…)

Deska dekoracyjna TABULO

Deska-dekoracyjna-TABULO1

Elastyczna okładzina ścienna doskonale imitująca deskowane wykończenie ściany. Do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Kolory: Mahoń, Ciemny Orzech, Złoty Dąb, Perła Bałtyku.

Do zastosowań dekoracyjnych na ścianach wewnętrznych i elewacjach. Wysokie walory dekoracyjne deski TABULO podniosą wartość estetyczną każdego mieszkalnego wnętrza. Łatwe utrzymanie w czystości sprawia że sprawdza się świetnie jako wykończenie korytarzy, kuchni i łazienek. Deska dekoracyjna TABULO może być stosowana na wszystkich nośnych elewacyjnych podłożach żywicznych i mineralnych w systemach ociepleń. (more…)

Pago Invest dystrybutorem styropianu GENDERKA

GENDERKA Sp. z o.o - 2

Firma GENDERKA zajmuje się produkcją płyt styropianowych dla potrzeb wykonywania izolacji cieplnej w budownictwie. 20-letni bagaż doświadczeń oraz konsekwencja w działaniu spowodowały, iż w chwili obecnej firma GENDERKA plasuje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.

1_styropian_031_fasada_extra_plus1_eps70-0401_eps040_fasada3_hydrostyr_1002_styropian_posadzka2_eps036_dach_podloga_parking (more…)

Orynnowanie BLECHDACH

blechdach_logo_new

Wytwarzane przez firmę BLECHDACH orynnowanie wykorzystywane jest w budownictwie jednorodzinnym i przemysłowym, jak również znajduje zastosowanie w obiektach sakralnych i zabytkowych. Charakteryzuje się ono dużą odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Jedną z jego niewątpliwych zalet jest też łatwość i szybkość montażu. Proces technologiczny wytwarzania umożliwia nam dostosowanie długości rynny do wymiarów budynku, co korzystnie wpływa na estetykę wykonania, funkcjonalność i szczelność całego systemu odwadniającego. (more…)